EN SEVİLEN KANKALARIN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN İYİ FORUM SİTESİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Semih'in veda tarihi

2 posters
YazarMesaj
bozodayı
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 28
Lakap : mitokondri

Semih'in veda tarihi Empty
MesajKonu: Semih'in veda tarihi   Semih'in veda tarihi Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 4:40 am

Semih'in veda tarihi Semih_sakat_b

UEFA'nın manşetine çıkan Semih, iki yıl sonra Fener'den ayrılabileceğini açıkladı.

UEFA editörlerinin, Partizan maçında Fenerbahçe'nin en büyük kozu olarak gösterdiği Semih, bir dönem ayrılmayı düşündüğünü belirterek "Ancak çok gençtim. Eğer oynamazsanız yeteneğiniz körelebilir. Buna karşın yönetim bendeki altyapıyı gördü ve gitmeme izin vermedi" dedi.

Haberde ayrıca "Aragones onu yedek bırakmadı ve Daniel Güiza ile birlikte forvette görev verdi. Hep böyle iyi mi gidecek, golcü oyuncu yeteneklerini İspanya veya Almanya'da göstermeyi istiyor" denildi. Semih de "Belki iki yıl sonra ayrılmak benim için doğru zaman olur" yorumunu yaptı.

Selçuk oynuyor, Emre yine yedek
Fenerbahçe'nin önceki günkü idmanında sakatlık geçiren Selçuk'un durumu iyi ve Partizan maçında oynayabilecek. Taktik idmanlarda Emre'yi yedek takımda oynatan Aragones'in Partizan karşısına MTK maçlarında görev verdiği kadroyla çıkması bekleniyor. Fenerbahçe bu sabah Belgrad'a gidecek. Ali Şen de, Başkan Aziz Yıldırım ve yönetime Belgrad'da yemek verecek. Fenerbahçe'nin favori olduğunu söyleyen Şen "Partizan Fener'e rakip olamaz" dedi. Bu arada Sarı-Lacivertli kulüp, Partizan biletlerinin maç günü satışa çıkarılacağını açıkladı.

Partizan evinde yener
Fenerbahçe'de bavulunu toplayan ve son günlerini geçiren Kezman, ülkesindeki Blick Gazetesi'ne Partizan maçıyla ilgili şaşırtıcı açıklamalar yaptı. Partizan'ın özellikle ikinci yarılarda etkili bir futbol oynadığını belirten Sırp futbolcu, "Kadro yapısına da baktığımızda genç ve koşan bir takım. Kendi evindeki atmosferi de hesaba katarsak Fenerbahçe karşısında iyi bir sonuç alma şansı var. İlk maçta MTK'yı 2-0 yendik ama Partizan maçı daha zor geçecek. Aragones, Zico'ya göre hücumu daha çok seven bir teknik adam. Zaman zaman 3 forvetle bile oynayabiliriz" dedi. Eski takımı Partizan'a karşı oynamanın nasıl bir duygu olacağı sorusuna ise Kezman, "Transferim nedeniyle Partizan'a karşı oynayamayacağım. Oynasaydım benim için zor olurdu" yanıtını verdi.

Geçen senenin tadı damağımızda
Kazım, Fenerbahçe Gazetesi'nin ağustos sayısındaki röportajında Şampiyonlar Ligi için "Geçen senenin tadı damağımızda kaldı" dedi. Colin şunları söyledi: Güzel bir yemek yedikten sonra ağzınızda güzel bir tat kalması gibiydi. Açıkçası doyamadık. İngiltere'de doğdum. Ama ben Türk'üm, Türk Milli Takımı'nda oynamaktan ve oynayacak olmaktan gurur duydum. Geçen sezon, daha çok yaşama uyum sağlamaya çalıştım. Bu sene hem öğreneceğim Türkçe'ye hem de oynayacağım futbola daha çok eğileceğim. Arkamda Gökhan Gönül gibi çok iyi bir oyuncu var. Benim ileriden geriye dönemediğimde Gökhan'ın orada olacağını biliyorum. Zira o mükemmel bir takım oyuncusu. Fenerbahçe taraftarı sayesinde top ayağımdayken, spektaküler hareketler yapmak istiyorum. Tribünleri keyiflendirmek hoşuma gidiyor.

Tiago gelmek istemiyor
İtalyan basınının Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğunu öne sürdüğü Juventus'un Portekizli futbolcusu Tiago, Türkiye'de futbol oynamak istemediğini açıkladı. Portekiz'in Record gazetesine konuşan tecrübeli orta saha oyuncusu, "Hedefim Türkiye yerine İspanya gibi üst düzey bir ligde oynamak" dedi. Portekiz'den gelen bu haberlere karşın İtalyan internet siteleri, Fenerbahçe'nin Juventus'a maliyeti yaklaşık 13 milyon euroyu bulan Tiago'yu bonservisi ile transfer etmek yerine bir yıllığına kiralamak için Siyah-Beyazlı yöneticilerle görüştüğünü iddia etti.
bitter-living
GeNeL MoDeRaToR
GeNeL MoDeRaToR
bitter-living

Kadın Mesaj Sayısı : 1052
Lakap : eLa

Semih'in veda tarihi Empty
MesajKonu: Geri: Semih'in veda tarihi   Semih'in veda tarihi Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 8:41 pm

emeğine sağlık

Semih'in veda tarihi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-