EN SEVİLEN KANKALARIN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN İYİ FORUM SİTESİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maç eksiğim var

YazarMesaj
bozodayı
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 28
Lakap : mitokondri

Maç eksiğim var Empty
MesajKonu: Maç eksiğim var   Maç eksiğim var Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 4:38 am

Maç eksiğim var Emre_belezoglu_b

Fenerbahçe’nin İngiltere Premier Lig ekiplerinden Newcastle United’ten transfer ettiği Emre Belözoğlu Partizan maçıyla ilgili konuştu. Belözoğlu Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında deplasmanda 2-2 berabere kaldıkları Sırbistan temsilcisi Partizan’ı İstanbul’da Şükrü Saracoğlu Stadı’nı dolduracak Fenerbahçeli taraftarların desteğiyle yenerek gruplara kalacaklarını iddia etti.

LİGE İYİ BAŞLAMAK GEREK
Partizan ile oynanan maçın başında kendilerinin de beklemediği bir şekilde 2-0 geriye düştüklerini belirten Emre, “Maçın başında 2-0 beklemediğimiz bir skordu. Fakat tecrübeli bir takım olduğumuz için reaksiyon gösterdik ve 2-2’ye getirdik. Skor daha da farklı olabilirdi. Çok kaliteli bir takımız. 2-2’lik skor avantajlı bir skor. Zaten Fenerbahçe büyük hedeflerin peşinde koşan bir takım” diye konuştu. Gelecek hafta start alacak Turkcell Süper Lig’e iyi başlamak istediklerini dile getiren Emre, “Lige iyi başlamak gerekiyor. İyi bir dönem geçirdik. Ben 20-25 gündür idman yapıyorum. Bu süre içinde çok iyi hazırlandık. 1 günün üzerinde izin bile yapmadık. İyi başlarsak, devamı da iyi gelir” dedi. Fenerbahçe’de uyum sorunu yaşamadığını ifade eden Emre, Fenerbahçe TV’ye verdiği röportajını şu sözlerle noktaladı:

YABANCILAR DA SEMPATİK
Buradaki herkes bana çok yakınlık gösterdi. Genelde tanıdığım arkadaşlardı. Yabancılar da inanılmaz sempatikti. Ciddi anlamda bir uyum sorunu yaşamadım. Maç eksiğimi de tamamladıktan sonra, fit bir şekilde, sakatlık ve kaza olmadan takımıma hizmet vermeye çalışacağım.”

Maç eksiğim var
1 sayfadaki 1 sayfası