EN SEVİLEN KANKALARIN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN İYİ FORUM SİTESİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz?

3 posters

Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz?
 Oturduğum çevreden farklı değilim, haliyle herhangi bir baskı söz konusu değil
 Aslında oturduğum çevreden farklıyım, ama herhangi bir baskı görmüyorum
 Bazı baskılar oluyor, ama rahatsız edici düzeyde değil
 Evet, bazen kaçıp gitmek istiyorum
 Herhangi bir baskı görmüyorum, ama farklı olduğum için ben kendimi rahatsız hissediyorum
Sonuçları Gör
YazarMesaj
endoplazmikkesekagidi
GeNeL MoDeRaToR
GeNeL MoDeRaToR
endoplazmikkesekagidi

Erkek Mesaj Sayısı : 734
Lakap : mistik cin

Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz? Empty
MesajKonu: Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz?   Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz? Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 6:09 pm

bitter-living
GeNeL MoDeRaToR
GeNeL MoDeRaToR
bitter-living

Kadın Mesaj Sayısı : 1052
Lakap : eLa

Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz? Empty
MesajKonu: Geri: Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz?   Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz? Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 4:09 pm

evet kendi ailem karışıyo kaçıp gitmek geliyo içimden buralardan
endoplazmikkesekagidi
GeNeL MoDeRaToR
GeNeL MoDeRaToR
endoplazmikkesekagidi

Erkek Mesaj Sayısı : 734
Lakap : mistik cin

MesajKonu: Geri: Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz?   Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz? Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 8:28 pm

Very Happy
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 779

MesajKonu: Geri: Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz?   Oturduğunuz çevrede, kılık kıyafetiniz, yaşam tarzınız veya aile yapınızdan dolayı baskı hissediyor musunuz? Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 11:18 pm

evt kaçıp gitmek
http://kankalar.eniyiforum.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-