EN SEVİLEN KANKALARIN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN İYİ FORUM SİTESİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

16 yaşındaki kıza tecavüz!

2 posters
YazarMesaj
bitter-living
GeNeL MoDeRaToR
GeNeL MoDeRaToR
bitter-living

Kadın Mesaj Sayısı : 1052
Lakap : eLa

16 yaşındaki kıza tecavüz! Empty
MesajKonu: 16 yaşındaki kıza tecavüz!   16 yaşındaki kıza tecavüz! Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 10:51 am

Samsun'da, komşularının kızı 16 yaşındaki E.Ç.'ye, fuhuş yaptırmak amacıyla kaçırdıktan sonra tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan 36 yaşındaki Kadir Şentürk'e 15.5 yıl, ona yardımcı olan eşi 26 yaşındaki Nevin Şentürk'e ise 2.5 yıl hapis cezası verildi.
16 yaşındaki kıza tecavüz! Tecavuz2

Reşadiye Mahallesi'nde 2.5 yıl önce meydana gelen olayda, Kadir Şentürk, komşularının kızı olan ve o tarihte 16 yaşına giren E.Ç.'yi arkadaşlık kurup evlenme vaadiyle kandırıp kaçırdı. Ardından da tanıdığı 39 yaşındaki Sebahattin Şencan'ın evine götürdü. Kadir Şentürk, gece burada E.Ç.'ye tecavüz etti. 3 gün boyunca kaldığı evde tecavüze uğrayan E.Ç.'yi, ailesinin şikayeti üzerine harekete geçen polis kurtardı. Nevin Şentürk ile ev sahibi Sebahattin Şencan de gözaltına alındı. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan Nevin Şentürk ve Sebahattin Şencan tutuklandı. Kaçan Kadir Şentürk hakkında gıyabi tutuklama kararı çıkartıldı.

Samsun 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada götürüldüğü evde kendisine alkol verildiğini anlatan E.Ç., “Kadir, kendisini bana bekar olarak tanıttı ve evlenmek maksatıyla beni kaçırdı. Götürdüğü evde de bana tecavüz etti. Sonradan eşi olduğunu öğrendiğim Nevin ise ellerimi tuttu, bağırmamı engellemek için de ağzımı kapattı. Olayı başkalarına anlatmamam için beni öldürmekle tehdit ettiler. Ayrıca ‘Başka erkeklerle de ilişkiye gireceksin' diye tembihte bulundular'' dedi.

Nevin Şentürk ise “Biz Selahattin'in evine gittiğimizde E.Ç. oradaydı. Geç saatlere kadar oturduk. Gece Kadir'le odamıza çekilip yattık. Gece ne oldu bilmiyorum'' dedi. Selahattin Şencan ise önceden tanıdığı Nevin ve Kadir Şentürk'ün E.Ç.'yi eve getirdiğini anlattı ve “Kendileri misafirliğe geldi. Sohbet ettik. Sonra da geç olduğu için de ayrı odalara gidip yattık. Ben suçsuzum'' dedi. Mahkeme, 4.5 ay tutuklu kalan Nevin Şentürk ile Sebahattin Şencan'a 2 bin 500'er YTL kefalet karşılığında tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Olaydan 1 yıl sonra yakalandıktan sonra tutuklanan Kadir Şentürk ise bugün son kez hakim karşısına çıktı. Kadir Şentürk, kendisine iftira atıldığını iddia ederek, “E.Ç. evden kaçıp İstanbul'a, ağabeyisinin yanına gideceğini ve yardımcı olmamı istedi. Gece otogara götürdüm. Bilet bulamayınca tekrar eve döndük. Burada kendi isteğiyle benimle cinsel ilişkiye girdi. Neden beni suçluyor anlamış değilim'' dedi. Mahkeme heyeti, Kadir Şentürk'ü, ‘genç kızı kaçırmak ve tecavüz' suçundan 15.5 yıl, ona yardımcı olduğu suçlamasıyla eşi Nevin Şentürk'e 2.5 yıl, ‘suça iştirak etmek' suçundan da Sebahattin Şencan'a 6 ay hapis cezası verdi.

16 yaşındaki kıza tecavüz! Taciz
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 779

MesajKonu: Geri: 16 yaşındaki kıza tecavüz!   16 yaşındaki kıza tecavüz! Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 6:57 pm

emeğine sağlık
http://kankalar.eniyiforum.org
bitter-living
GeNeL MoDeRaToR
GeNeL MoDeRaToR
bitter-living

Kadın Mesaj Sayısı : 1052
Lakap : eLa

MesajKonu: Geri: 16 yaşındaki kıza tecavüz!   16 yaşındaki kıza tecavüz! Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 12:22 pm

sağoL
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 779

MesajKonu: Geri: 16 yaşındaki kıza tecavüz!   16 yaşındaki kıza tecavüz! Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 10:42 pm

sende Very Happy
http://kankalar.eniyiforum.org

16 yaşındaki kıza tecavüz!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-