EN SEVİLEN KANKALARIN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN İYİ FORUM SİTESİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temiz olmayan deniz ve havuz göz nezlesi yapabilir!

2 posters
YazarMesaj
sevgi

Kadın Mesaj Sayısı : 33
Lakap : yok

Temiz olmayan deniz ve havuz göz nezlesi yapabilir! Empty
MesajKonu: Temiz olmayan deniz ve havuz göz nezlesi yapabilir!   Temiz olmayan deniz ve havuz göz nezlesi yapabilir! Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 1:05 pm

Zamanımın çoğunu denize ya da havuza girerek geçiriyorum. Göz nezlesi oldum. Sizce sulardan mikrop kapmış olabilir miyim?

Yaz mevsimi gelince serinlemek için havuz veya denizi tercih edenler artıyor. Ancak yaz aylarında karşılaşacağınız bazı sağlık sorunları bu keyifli ortamlarda oluşabilir. Göz nezlesi bu sağlık problemlerindendir. 'Konjunktivit' de denilen bu sorun, göz kapağınızın içini ve göz kürenizin bir kısmını kaplayan zarın iltihaplanmasıdır. Göz nezlesinde gözünüzün içine bir şey kaçmış gibi hisseder, sürekli rahatsızlık duyarsınız. Özellikle sabahları gözlerinizde çapaklanma, sulanma ve kaşıntı hissi olur. Gözlerinizin beyaz kısmı pembe veya kırmızı bir renge bürünür.

Temiz olmayan deniz ve havuz göz nezlesi yapabilir! Goz_nezlısı
sevgi

Kadın Mesaj Sayısı : 33
Lakap : yok

MesajKonu: Küçük çocuklarda yaz hastalıklarına dikkat!   Temiz olmayan deniz ve havuz göz nezlesi yapabilir! Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 1:06 pm

Yaz sıcağında çocukların hastalıklardan korunması için önlem almayı ihmal etmeyin! Özellikle kulak enfeksiyonları için dikkat çekti: Pis kokulu, beyaz, sarı, yeşil akıntı olursa hemen doktora gidip ilaç tedavisine başlanmalı!..

Temiz olmayan deniz ve havuz göz nezlesi yapabilir! Coucuk
rihanna
GeNeL MoDeRaToR
GeNeL MoDeRaToR
rihanna

Kadın Mesaj Sayısı : 345
Lakap : prenses

MesajKonu: Geri: Temiz olmayan deniz ve havuz göz nezlesi yapabilir!   Temiz olmayan deniz ve havuz göz nezlesi yapabilir! Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 4:44 pm

emegine saglık Very Happy Very Happy
http://kankalar.eniyiforum.org

Temiz olmayan deniz ve havuz göz nezlesi yapabilir!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Atiye Deniz - Don't Think
» BURNU OLMAYAN ADAM