EN SEVİLEN KANKALARIN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN İYİ FORUM SİTESİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ferdici ferdi tayfur

4 posters
YazarMesaj
By_AjaN
Admin
Admin
By_AjaN

Erkek Mesaj Sayısı : 26
Lakap : yalnız efe

ferdici ferdi tayfur Empty
MesajKonu: ferdici ferdi tayfur   ferdici ferdi tayfur Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 12:22 pm

ferdici ferdi tayfur Ferdi57 http://eray453.sitemynet.com/mynet_resimlerim/ferdi57.jpg ALEYKÜMÜN SELAM
........... AYNEN ..!!!

Acayip ferdi hastasıyımdır... o ve onun şarkıları benim hayatıma yön veren en önemli faktörlerden birisi..o bu yollardan az geçmedi.........................

ben herkese hitap etcek bir site yapmaya calıştım.. karar sizin.. eğer sevmenin ne demek olduğunu biliyorsanız doğru yerdesiniz devam edin... burası bursa nın en büyük site adresi ^gizemli^ devams..

ben 17 yaşında 1,79 boylarında 62 kilo sempatik ... müzik dinlemek gezmek eğlenmek hobilerim.. tek fobim kopek o da fazla değil..

İNSAFSIZ

AşK Tıpki ----)--)@ GibiDiR TuTmasını BiLméZsen DikénLeRi BaTaR YaPraKLarıNı AçaRsan DuyGuLarı AkaR TuTmasıNı BiLirSén o ----)--)@ SaNa TaPaR...
ßana Seni Ne Kadar Sevdiğimi SorduLar ßende Serçenin GözyaşLarI Dedim o KadarcIkmI DediLer Evet Dedim Ama ßiLemezLerki SerçeLer AğLadIkLarI Zaman öLürLer...!
aŞk GözLerde ßaşLar DudakLara iNer KaLßi Fetheder KarşILIk ßuLamayInca Tekrar GözLere çIkar Ya$ oLur AşağIya iNeR

HERKES HAYATININ BİR DONEMINDE AŞIK OLMUŞTUR.. YA DA OLACAKTIR.. HERKESİN BU DUYGUYU TATMASI COK GÜZEL..

sevgilim sevgilim bak yine sabah oluyor.. dısarıda hafıften yağmurun sesi hüzünle aşkımın hasret nobeti.. sen rüyalar alemınde yenı asklar hevesınde bense yıne uykusuzum bır sabahcı kahvesinde...

ne zaman sağır bir ressam yere düşen kristal bir vazonun yere düştüğü anda çıkardığı sesin resmini yaparsa o zaman senı unutup başkasını seveceğim..

toprak olur, tas olurum yolunda yoldaş olurum ıstersen kardaş olurum MERAK ETME SEN..... MERAK ETME SEN.
http://kankalar.eniyiforum.org/index.htm
rihanna
GeNeL MoDeRaToR
GeNeL MoDeRaToR
rihanna

Kadın Mesaj Sayısı : 345
Lakap : prenses

MesajKonu: Geri: ferdici ferdi tayfur   ferdici ferdi tayfur Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 8:15 pm

emegine saglık uğur abii Very Happy
http://kankalar.eniyiforum.org
endoplazmikkesekagidi
GeNeL MoDeRaToR
GeNeL MoDeRaToR
endoplazmikkesekagidi

Erkek Mesaj Sayısı : 734
Lakap : mistik cin

MesajKonu: Geri: ferdici ferdi tayfur   ferdici ferdi tayfur Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 11:04 pm

emegine saglık
deli_kızzz

Kadın Mesaj Sayısı : 62
Lakap : ayıp

MesajKonu: Geri: ferdici ferdi tayfur   ferdici ferdi tayfur Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 12:32 pm

EMEĞİNESAĞLIK

ferdici ferdi tayfur
1 sayfadaki 1 sayfası