EN SEVİLEN KANKALARIN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN İYİ FORUM SİTESİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zorlu çekilme kararı aldı

YazarMesaj
rihanna
GeNeL MoDeRaToR
GeNeL MoDeRaToR
rihanna

Kadın Mesaj Sayısı : 345
Lakap : prenses

Zorlu çekilme kararı aldı Empty
MesajKonu: Zorlu çekilme kararı aldı   Zorlu çekilme kararı aldı Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 2:32 pm

Altay Spor Kulübü'nün yönetim kurulu başkanı Nafiz Zorlu, yaklaşan genel kurul öncesi, artık çekilme kararı aldığını bildirdi.

Nafiz Zorlu yaptığı açıklamada, daha önce yeni dönemde aday çıkarsa, kendisiyle oturup konuşabileceğini, çıkmazsa da göreve devam edebileceğini beyan ettiğini hatırlattı.

Buna rağmen bir belirsizlik ortamı varmış gibi alternatif arayışlarının ve çabalarının ortaya çıktığını gözlemlediğini anlatan Zorlu, şöyle konuştu: "Bu kadar alternatif arayışı olduğuna göre üstelemenin fazla anlamı yok. Mevcudun kifayetli olmadığı kanısı var ki böyle bir kamuoyu oluşuyor. Ortaya çıkan tablo karşısında ben de pozisyonumu sorguladım. Takdir edilmemiz gereken konularda bile öküzün altında buzağı aranıyorsa, bu işin içinde olmamak en iyisi."

Görev alırken, öncelikle kulübün içinde bulunduğu olumsuz şartların ortadan kaldırılmasını hedeflediklerini anlatan Zorlu, 3,5 milyon YTL tutarında geçmiş dönem borcu ödediklerini kaydetti.

Zorlu birçok alanda kulübün yapılandırılması, vergi borcunun taksitlendirilmesi, icralı borç bırakılmaması gibi " son derece müspet icraatlara imza attıklarını" belirterek, "Sportif başarı için de iyi kötü, doğru yanlış tartışılır, ama yapılanlar az buz değil" dedi.

Yeni dönemde İddaa, naklen yayın ve belediye gelirlerinin cari giderleri karşılamasının öngörüldüğünü dile getiren Zorlu, "Yani oyuncunun ücreti, maç başı alacakları, diğer giderler için kaynak oluşturulma zorunluluğu söz konusu. Bana göre mali açıdan olumlu bir tablo bırakıyoruz" şeklinde bilgi verdi.
http://kankalar.eniyiforum.org

Zorlu çekilme kararı aldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-